Biura podróży

Nasza firma od lat współpracuje z wieloma biurami podróży na terenie województwa mazowieckiego. Doskonale znamy specyfikę branży i wiemy jak ważny jest dla Państwa komfort waszych klientów. Dlatego przygotowaliśmy ofertę wynajmu komfortowego busa, w bardzo konkurencyjnych cenach dla biur podróży.

Przy stałej współpracy oferujemy bardzo korzystne formy rozliczeń oraz duże rabaty. Ceny są ustalane indywidualnie w zależności od ilości wyjazdów w danym miesiącu i liczby dni, w których wynajmowany jest nasz bus.

Oferujemy Państwu przewóz osób busem marki Mercedes Sprinter, który umożliwia komfortowy przewóz 23 osób + kierowca. Oferowany przewóz osób jest świadczony busem, który został  wyposażony w klimatyzację oraz nagrzewnicę postojową Webasto. Ponadto nasz bus posiada komfortowe rozkładane i odsuwane od siebie fotele klasy LUX z podłokietnikami i trzypunktowymi pasami bezpieczeństwa zapewnią wygodę podczas długich wypraw. Dodatkowym udogodnieniem, który oferuje nasz bus,  jest mikrofon, telewizor z DVD. Wynajmowany Państwu bus posiada komfortowe wyposażenie kabiny, które zostało wykonane na początku roku 2017.

Wynajmowany bus jest razem z profesjonalnym i doświadczonym kierowcą. Wszyscy nasi kierowcy to osoby o miłej aparycji i wysokiej kulturze osobistej. Doskonale znają swój zawód i z uśmiechem na twarzy wykonują usługi transportowe.

Zakres oferowanych przez nas usług
Imprezy integracyjne, aktywne wycieczki
dowiedz się więcej
Biura podróży
dowiedz się więcej
Trasy międzynarodowe oraz lokalne
dowiedz się więcej
Imprezy okolicznościowe, eventy
dowiedz się więcej
Wyjazdy służbowe i biznesowe
dowiedz się więcej
Transfery lotnisko > PKP > hotel
dowiedz się więcej
Skontaktuj się z nami ❯
ADRES
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa
Wykonanie: Devilart