Transfery lotnisko - PKP - hotel

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważna jest punktualność i rzetelność podczas wynajmu busa do celów transferowych. Pociąg czy samolot nie będzie czekał na podróżnych, natomiast wynajęty bus już tak.

Dlatego oferujemy Państwu wynajem busa na lotnisko, przewóz osób na lotnisko, wynajem busa, wynajem busa Warszawa na lotnisko, przewóz osób na dworzec PKP, transfer osób na dworzec PKP. 

Odbierzemy Państwa grupę z lotniska, dworca PKP czy innego umówionego miejsca. Wystarczy, że Państwo podadzą nam miejsce podróży i godzinę wyjazdu lub wylotu - resztą zajmiemy się my. Zaplanujemy godzinę wyjazdu oraz najbardziej optymalną trasę. Zadbamy o komfort i dołożymy wszelkich starań aby zdążyć na czas.

Transfer na lotnisko, transfer z lotniska, transfer na dworzec, transfer na PKS, transfer z dworca PKS jest realizowany busem Mercedes Sprinter oferujący pełen komfort przewożonych osób, który zapewnią między innymi:

Podczas świadczenia usługi tego typu jak przewóz osób na lotnisko, lub przewóz osób na dworzec zawse najwazniejszym dla nas jest aby być przed czasem. Tu tkwi żelazna zasada - lepiej być godzinę przed niż minutę po czasie. Zawsze mozemy się umówić iż odbierzemy gości posjadając odpowiednią tabliczkę celem rozpoznania grupy. Wiemy ż esamoloty, pociągi mają opóźnienia ale raczej nie zdarza sie by przyjechały za wcześnie. U nas działa to odwrotnie - zdartza nam się przyjechać dużo za wcześnie ale nie byliśmy ani razu za późńo. 

Dla mniejszych grup, transfer ludzi z lotniska, przewóz osób z lotniska  jest realizowany komfortowym mikrobusem 8+1. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów wynajmu busa.

Zakres oferowanych przez nas usług
przewóz osób na wycieczkę, usługi przewozowe
dowiedz się więcej
wynajem busów Warszawa
dowiedz się więcej
komfortowy przewóz osób busem
dowiedz się więcej
przewóz osób busem na wesele
dowiedz się więcej
bus dla delegacji
dowiedz się więcej
przewóz osób na lotnisko - Warszawa, transport ludzi z lotniska
dowiedz się więcej
Zaufali nam ❯
ADRES
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa
Wykonanie: Devilart