Wyjazdy służbowe i biznesowe

Otoczenie biznesowe charakteryzuje się nieustanną zmiennością i częstymi potrzebami wyjazdów służbowych. Szybkie przemieszczanie pracowników pomiędzy filami firmy, które nierzadko są oddalone od siebie o kilkaset kilometrów, jest kluczem do sukcesu każdej z korporacji.

Nasza firma wywodzi się z środowiska biznesowego. Poprzez wieloletnią pracę w korporacji, gdzie sami korzystaliśmy z usług transportowych, powstała wizja nowoczesnej firmy transportowej dedykowanej klientom korporacyjnym.

Czym się wyróżniamy na tle konkurencji?

Po pierwsze oferujemy wynajem busa, który został przystosowany do preferencji i wymagań klientów biznesowych. Całe wnętrze busa zostało wykonane z materiałów najwyższej jakości w unikalne i prestiżowej stylistyce.

Wynajmowany bus oferuje pełen komfort przewożonych osób, który zapewnią między innymi:

Po drugie, doskonale znamy charakterystykę branży biznesowej. Transport osób musi być szybki i bezpieczny. Wynajem busa musi być elastyczny i dostosowany do zmieniającej się sytuacji podczas podróży służbowej.

Po trzecie wynajmowany bus jest prowadzony przez profesjonalnego kierowcę, który posiada długoletnie doświadczenie w transporcie najbardziej wymagających osób.

Nasza firma dostosuje wynajem busa do konkretnych wymagań klienta, pomoże w organizacji noclegów i zajmie się pozostałymi sprawami organizacyjnymi. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci muszą koncertować się wyłącznie na pracy.

Zakres oferowanych przez nas usług
Imprezy integracyjne, aktywne wycieczki
dowiedz się więcej
Biura podróży
dowiedz się więcej
Trasy międzynarodowe oraz lokalne
dowiedz się więcej
Imprezy okolicznościowe, eventy
dowiedz się więcej
Wyjazdy służbowe i biznesowe
dowiedz się więcej
Transfery lotnisko > PKP > hotel
dowiedz się więcej
Skontaktuj się z nami ❯
ADRES
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa
Wykonanie: Devilart