Autokary do wynajęcia Warszawa

07-02-2021
Autokary do wynajęcia Warszawa

Cena wynajmu

 

Według opinii naszych klientów nasze ceny za wynajem autokarów są umiarkowane i niskie. Pewnie dlatego nasi klienci do nas wracają. Mamy na to swoją recepturę. Otóż mamy niskie koszty prowadzenia firmy, ponieważ prowadzimy ja w domowym biurze, sami zajmujemy się organizacją działalności. Dbamy o terminy przeglądów i rozliczenia posiadając własne urządzenia, zakupione programy, ale najważniejsze dla nas są nasze kompetencje i licencje. Nie płacimy nikomu za ich użyczanie. Często sami wyruszamy w trasę jako kierowcy, a całe przygotowanie kompleksowe przejazdu jest dla nas przyjemnością. W pewnych przypadkach oczywiście że pracują dla nas nasi stali kierowcy, ale tylko Ci ulubieni przez naszych klientów. Prosimy zawsze o kontakt telefoniczny bądź mailowy, celem ustalenia kosztów za transport. Tylko jeśli mamy dokładne dane i porozmawiamy by dowiedzieć szczegółowo możemy podjąć decyzję o koszcie. Daje nam to także poczucie, że nie będziemy mieć nieporozumień i wyeliminowaliśmy potencjalne niedogodności. Jeśli jesteś zainteresowany/a, zobacz koniecznie wynajem autokarów warszawa cena.

 

Komfort i wygoda

 

Posiadamy w ofercie wyjątkowo komfortowy autokar na 50 osób. Zawsze czysty i wysprzątany.Zaletą jest cicha praca silnika więc jeśli planujemy daleką podróż zdecydowanie łatwiej będzie zasnąć w nocy. Fotele są rozsuwane od siebie co daje wygodę dla siedzącego obok pasażera, odchylane do tyłu co powoduję wygodną pozycję do spania, indywidualne nawiewy klimatyzacyjne z góry, indywidualne oświetlenie nocne, siateczki w przednim fotelu oraz stoliczek śniadaniowy z miejscem na napój. Kierowca może wyświetlać film na dwóch monitorach, dźwięk poleci w dobrych głośniczkach nad głową, a w bocznych progach będzie się sączyło nagrzewane powietrze o odpowiedniej temperaturze nie zakłócając ciszy nocnej. Przyciemniane szyby oraz firanki odetną rażące światło słoneczne z zewnątrz. Autokar ma typowo turystyczne wyposażenie dostosowane do potrzeb w dalekich podróżach.

 
Dokąd jeździmy?


Przez cały okres wynajmu autokarów z Warszawy mamy zlecenia na wyjazdy po Polsce np. z grupami firmowymi do hoteli, na kajaki, w góry, nad morze, targi i wystawy lub na zorganizowane wycieczki dla biur turystycznych. Byliśmy już w każdej części naszego kraju ale jeździmy także po całej Europie. Ostatni nasz kurs był do Medjugorie z wiernymi. Grupa zamówiła autokar na wyjazd spod kościoła. Często jeździmy na zachód ale coraz częściej zdarzają się wyjazdy do Ukrainy do Lwowa, i Białorusi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu autokarów w Warszawie.

Zakres oferowanych przez nas usług
Zaufali nam ❯
ADRES
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa