Bus 9 osób wynajem

09-03-2019
Bus 9 osób wynajem

Zapraszamy Państwa do wynajmu 9 osobowego busa.

Super komfort i wygoda podróżowania gwarantowana.

Proszę potraktować to nie jako reklamę, ale zapewnienie.

Uważamy, iż ten samochód ma dużo więcej do zaoferowania, jeśli chodzi o komfort podróżowania od innych aut w swej klasie np. Mercedes Vito, Ranault Traffic czy Opel Vivaro.  

Dysponujemy wspaniałym Fordem Transit Custom 2017 który całkowicie nas zaskoczył. Dla nas to auto jest po prostu wspaniałe. Bardzo wygodne. Od lat użytkowaliśmy Mercedesy busy, które zabierają ponad 20 osób naraz a tu nagle taki mniejszy samochód, ale jakże wygodny.

Zadzwoń i umów się na wynajem. Jak tylko będziemy mieć wolny termin – jedziemy!

Telefon 608432887. Jeśli nie odpowiada dzwoń proszę na ten 506910120.

Możesz do nas napisać maila: biuro@mtbus.pl – odpiszemy tak szybko jak tylko damy radę.  

Chętnie podejmiemy współpracę na dłuższy termin i także chętnie obsłużymy jednorazowe zlecenie.

Posiadamy własne licencje i certyfikaty potrzebne do wykonywania zawodu przewoźnika. Nasze auta spełniają oczekiwania naszych klientów, a nasza usługa cieszy się ciągłym zaufaniem wśród klientów. Coraz więcej zleceń dostajemy od naszych klientów, ponieważ doceniają naszą firmę.

Często zdarza się, iż jeździmy dwoma lub trzema samochodami do jednego klienta. Każdy z nich zawozi innych pasażerów w inne miejsca. Często ma to zastosowanie, gdy obsługujemy wydarzenia. Z hotelu wtedy ludzie wyjeżdżają w różnych kierunkach czasem nawet w przeciwnych.  

Aktualnie na rynku mamy wachlarz możliwości wręcz nie ograniczony, postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i spełnić nawet te najtrudniejsze zadania. Kiedyś jechaliśmy tym autem w ukraińskie góry. Co nie jest zwykłym kursem. Daliśmy radę bez przeszkód.

Oferujemy wynajem 9 osób busa z naszym kierowcą. Można się umówić z nami przez telefon i podstawimy busa tam, gdzie wygodnie.

Zapraszamy do współpracy. 

Zakres oferowanych przez nas usług
Zaufali nam ❯
ADRES
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa