Cennik

Koszt skorzystania z naszych usług zależny jest od wielu różnych czynników. Do nich należą: cena paliwa, długość zaplanowanej do przebycia trasy czy również zmieniające się opłaty drogowe typu Viatol. Co jeszcze wpływa na cennik wynajmu busów w Warszawie od naszej firmy? Większe zużycie paliwa związane z koniecznością przewiezienia większej ilości cięższych rzeczy bądź dołączenia specjalnej przyczepy na rowery. Ze względu na mnogość czynników determinujących cenę wynajmu busów od nas, ustalamy ją indywidualnie z klientem na podstawie przeprowadzonego wywiadu.

 

Wynajem busów w Warszawie – cennik

 

Chociaż w gruncie rzeczy ostateczny koszt determinuje wiele czynników, to prezentujemy poniżej orientacyjne ceny, na jakie można liczyć decydując się na współpracę z nami. Zanim jednak do tego przejdziemy warto zapoznać się z ofertą, którą przygotowaliśmy. W szerokiej flocie naszych pojazdów znajduje się mały samochód Ford Transist Custom, nieco większy Mercedes Benz Sprinter, a także wielki autokar Mercedes Tourismo. Cena wynajmu busów, które wymieniliśmy powyżej, zależna jest między innymi od wybranego typu.

 

Transfer za 1 godzinę - cennik wynajmu busa

 

Planujesz wycieczkę? A może chcesz przetransportować pracowników swojej firmy na spotkanie biznesowe bądź miejsce, w którym ma się odbyć impreza firmowa? Bez względu na swój cel, skorzystaj z usług naszej firmy. Przygotowaliśmy specjalną tabelkę, dzięki której możesz z powodzeniem zorientować się, w jakiej cenie oferujemy przewóz osób z miejsca na miejsce. Oczywiście kwestia ta podlega negocjacjom. Dla Klientów, którzy decydują się na regularną współpracę z nami, czekają atrakcyjne rabaty.

 

MTBus – elastyczne podejście do klienta

 

Chociaż mamy ustalone progi cenowe wypożyczenia naszych pojazdów, to jednak jesteśmy skłonni dostosować się do wymagań naszych Klientów. Widząc potencjał współpracy na przyszłość jesteśmy skłonni zaoferować odpowiednie rabaty zależne od opłacalności, a także tego, jak długoterminowo dany Klient z nami zdecyduje się działać.

 

 

rodzaj auto max. Ilość pasazerów transfer 1H 5 godzin do 150 km 10 godzin do 250 km dodatkowa godzina dodatkowy km
busik Ford Transtit Custom 8 250 420 700 70 2,6
bus Mercedes Benz Sprinter 23 320 700 850 80 3
autokar Mercedes Tourismo 52 520 900 1100 100 4,5

 

rodzaj auto max. Ilość pasazerów 2 dni do 300 km 2 dni  do 500 km pozostałe do omówienia indywidualnie
busik Ford Transtit Custom 8 1100 1250 -
bus Mercedes Benz Sprinter 23 1350 1500 -
autokar Mercedes Tourismo 52 1700 1950 -

 

Przyczepa rowerowa - do uzgodnienia

Zakres oferowanych przez nas usług
przewóz osób na wycieczkę, usługi przewozowe
dowiedz się więcej
wynajem busów Warszawa
dowiedz się więcej
komfortowy przewóz osób busem
dowiedz się więcej
przewóz osób busem na wesele
dowiedz się więcej
bus dla delegacji
dowiedz się więcej
przewóz osób na lotnisko - Warszawa, transport ludzi z lotniska
dowiedz się więcej
Zaufali nam ❯
ADRES
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa
Wykonanie: Devilart