Wynajem autokarów i busów w Warszawie - Cennik

Koszt skorzystania z naszych usług zależny jest od wielu różnych czynników. Do nich należą: cena paliwa, długość zaplanowanej do przebycia trasy czy również zmieniające się opłaty drogowe typu Viatol. Co jeszcze wpływa na cennik wynajmu busów w Warszawie od naszej firmy? Większe zużycie paliwa związane z koniecznością przewiezienia większej ilości cięższych rzeczy bądź dołączenia specjalnej przyczepy na rowery. Ze względu na mnogość czynników determinujących cenę wynajmu busów od nas, ustalamy ją indywidualnie z klientem na podstawie przeprowadzonego wywiadu.

 

Wynajem busów w Warszawie – cennik

 

Chociaż w gruncie rzeczy ostateczny koszt determinuje wiele czynników, to prezentujemy poniżej orientacyjne ceny, na jakie można liczyć decydując się na współpracę z nami. Zanim jednak do tego przejdziemy warto zapoznać się z ofertą, którą przygotowaliśmy. W szerokiej flocie naszych pojazdów znajduje się mały samochód Ford Transist Custom, nieco większy Mercedes Benz Sprinter, a także wielki autokar Mercedes Tourismo. Cena wynajmu busów, które wymieniliśmy powyżej, zależna jest między innymi od wybranego typu.

 

Transfer za 1 godzinę - cennik wynajmu busa

 

Planujesz wycieczkę? A może chcesz przetransportować pracowników swojej firmy na spotkanie biznesowe bądź miejsce, w którym ma się odbyć impreza firmowa? Bez względu na swój cel, skorzystaj z usług naszej firmy. Przygotowaliśmy specjalną tabelkę, dzięki której możesz z powodzeniem zorientować się, w jakiej cenie oferujemy przewóz osób z miejsca na miejsce. Oczywiście kwestia ta podlega negocjacjom. Dla Klientów, którzy decydują się na regularną współpracę z nami, czekają atrakcyjne rabaty.

 

MTBus – elastyczne podejście do klienta

 

Chociaż mamy ustalone progi cenowe wypożyczenia naszych pojazdów, to jednak jesteśmy skłonni dostosować się do wymagań naszych Klientów. Widząc potencjał współpracy na przyszłość jesteśmy skłonni zaoferować odpowiednie rabaty zależne od opłacalności, a także tego, jak długoterminowo dany Klient z nami zdecyduje się działać.Poniżej ceny netto.

 

 

rodzaj auto max. Ilość pasazerów transfer 1H 5 godzin do 150 km 10 godzin do 250 km dodatkowa godzina dodatkowy km
busik Ford / Mercedes 8 400 420 1150 70 4 zł
bus Mercedes Benz Sprinter 23 600 1200 1300 80 5,5zł
autokar Setra 49+pilot 850 1400 1850 100 7 zł

 

rodzaj auto max. Ilość pasazerów 2 dni do 300 km 2 dni  do 500 km pozostałe do omówienia indywidualnie
busik Ford /Mercedes 8 2000 2250 -
bus Mercedes Benz Sprinter 23 2450 2850 -
autokar Setra 49+pilot 3250 3800 -

 

Przyczepa rowerowa - do uzgodnienia

Zakres oferowanych przez nas usług
Zaufali nam ❯
ADRES
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa