Ciekawy pomysł na imprezę integracyjną dla firmy

14-08-2017
Ciekawy pomysł na imprezę integracyjną dla firmy

Imprezy integracyjne wrosły już w kulturę praktycznie każdej korporacji. Zwykły wyjazd integracyjny do malowniczego hotelu to już standard. Większość pracowników korporacji ma ich wiele za sobą.

Oczywiście jest wiele pięknym miejsc na świecie, w które można wysłać pracowników. Nikt z nas nie pogardził by 7 dniowym wypoczynkiem w Meksyku czy na Dominikanie na koszt pracodawcy. Natomiast takie wyjazdy są przeznaczone dla bardzo nielicznej grupy pracowników, zazwyczaj na dość wysokich stanowiskach w korporacjach.

Natomiast wyjazd integracyjny w Polsce nie musi być nudny. Wystarczy wynająć kilka busów, aby zorganizować niezapomnianą przygodę dla swoich pracowników.

Oczywiście po co nam wynajem busa? Odpowiedź jest prosta. Jeśli firma znajduje się w Warszawie to pracowników trzeba dowiedź na miejsce imprezy integracyjnej. Jeśli chcemy zorganizować jedno dniowe zabawy drużynowe to odpowiednie miejsca będą oddalone od stolicy lub innego dużego miasta. Doskonałą formą wspólnej integracji jest zabawa w wojnę. Nic tak nie integruje jak wspólna chęć zwycięstwa nad przeciwną drużyną. Dokładnie mowa tu o zawodach w Paintballa pod okiem specjalistów, którzy sprawią iż zabawa pozostanie na długie lata w pamięci.

Scenariuszy tej gry jest wiele. Najbardziej popularny i najczęściej wybierany to zdobywanie flag i bazy przeciwnika. Po grze, jak już emocje opadną będzie potrzebny przewóz osób do restauracji lub inne miejsce, w którym będzie czekał poczęstunek dla zmęczonych pracowników. Również w tym przypadku wynajem komfortowego busa będzie nieodzownym elementem każdej imprezy.

Na koniec dnia można zorganizować przyjemny wypoczynek przy ognisku. Koniec, końców trzeba będzie wrócić do miasta. Niezależnie czy impreza będzie trwała jeden dzień czy kilka. Powrót do domów, dla wypoczętych pracowników, zapewni wynajęty bus. To on zapewni powrotny przewóz osób w sposób szybki i komfortowy.

Wejdż na naszą inną stronę, tam informujemy klientów o naszych aktywnościach, wycieczkach i organizacji imprez integracyjnych mystictravel.com.pl/

Zakres oferowanych przez nas usług
Zaufali nam ❯
ADRES
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa