Przewóz osób busem na wesele

Każda, dobra impreza okolicznościowa czy event nie obejdzie się bez zaproszonych gości. Nierzadko duża liczba z nich to osoby przyjezdne, które nie znają miasta.

Nasza firma oferuje wyspecjalizowany wynajem busa na zwiedzanie Warszawy, przewóz osób na wesela z udekorowaniem busa włącznie. Czy jest to studniówka, wesele, chrzciny, rocznice, stypy, przysięgi, koncerty itp - my przypilnujemy każdego szczegółu, pomożemy przy wystroju samochodu a kierowcę możemy ubrać np. w cylinder, garnitur czy nawet smoking. 

Doradzimy jak zaplanować podróż, aby pasażerowie dojechali na czas w doskonałych nastrojach i w doskonałej kondycji.

W ofercie posiadamy wynajem dwóch busów. Pierwszy z nich pomieści do 23 pasażerów. Jest to idealne rozwiązanie transportowe na:

Natomiast drugi bus jest dedykowany mniejszym grupom do 8 osób. Doskonale sprawdzi się podczas przewozu osób na studniówki czy różnego rodzaju koncerty.

Wynajmowany bus posiada:

Dodatkowo nasz bagażnik pomieści sporo kwiatów, wiązanek prezentów czy walizek. W przypadku potrzeby transportu większej ilości bagaży czy sprzętu, istnieje możliwość wypożyczenia bardzo ładownej przyczepy, która dołączana jest do busa.

Zakres oferowanych przez nas usług
Zaufali nam ❯
ADRES
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa
Polecane strony: mystictravel.com.pl , wycieczkidlafirm.eu