Przewóz osób busem na wesele

Każda, dobra impreza okolicznościowa czy event nie obejdzie się bez zaproszonych gości. Nierzadko duża liczba z nich to osoby przyjezdne, które nie znają miasta.

Nasza firma oferuje wyspecjalizowany wynajem busa na zwiedzanie Warszawy, przewóz osób na wesela z udekorowaniem busa włacznie. Czy jest to studniówka, wesele, chrzciny, rocznice, stypy, przysięgi, koncerty itp - my przypilnujemy każdego szczegółu, pomożemy przy wystroju samochodu a kierowcę możemy ubrać np. w cylinder, garnitur czy nawet smoking. 

Doradzimy jak zaplanować podróż, aby pasażerowie dojechali na czas w doskonałych nastrojach i w doskonałej kondycji.

W ofercie posiadamy wynajem dwóch busów. Pierwszy z nich pomieści do 23 pasażerów. Jest to idealne rozwiązanie transportowe na:

Natomiast drugi bus jest dedykowany mniejszym grupom do 8 osób. Doskonale sprawdzi się podczas przewozu osób na studniówki czy różnego rodzaju koncerty.

Wynajmowany bus posiada:

Dodatkowo nasz bagażnik pomieści sporo kwiatów, wiązanek prezentów czy walizek. W przypadku potrzeby transportu większej ilości bagaży czy sprzętu, istnieje możliwość wypożyczenia bardzo ładownej przyczepy, która dołączana jest do busa.

Zakres oferowanych przez nas usług
przewóz osób na wycieczkę, usługi przewozowe
dowiedz się więcej
wynajem busów Warszawa
dowiedz się więcej
komfortowy przewóz osób busem
dowiedz się więcej
przewóz osób busem na wesele
dowiedz się więcej
bus dla delegacji
dowiedz się więcej
przewóz osób na lotnisko - Warszawa, transport ludzi z lotniska
dowiedz się więcej
Zaufali nam ❯
ADRES
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa
Wykonanie: Devilart