MTbus.pl - jak odnieść sukces w transporcie osób.

26-07-2018
MTbus.pl - jak odnieść sukces w transporcie osób.

Nasz bus i nasza firma została wyróżniona i wybrana do wywiadu w gazecie franchising. Kategoria to firmy transportowe w Warszawie. Dlaczego my?

no pewnie z kilku powodów np.

- bo jesteśmy najmłodszą i ciągle działającą firmą transportową 

- bo się rozwijamy i mamy plany na powiększenie naszych usług w zakresie transportu osób

- bo mamy bardzo dobre opinie w internecie

- bo nasi klienci wypowiedzieli się o nas pozytywnie

- bo klienci nas polecają

- oraz dlatego że możemy się jako nie liczni pochwalić certyfikatem firmy godnej zaufania

O czym był ów artykuł ?

ano dokładnie o tym jak to jest prowadzić firmę, która świadczy usługi typu przewóz osób od początku, czyli: jak ją założyć, jakie są potrzebne pozwolenia i certyfikaty, na co zwracać uwagę, jak rozliczać taką firmę i wiele innych, a przede wszystkim jak pozyskiwać i utrzymywać klientów. 

Gdybym miał wybrać dwie rzeczy najistotniejsze w początkowej fazie biznesu transportowego to wskazałbym uzyskanie certyfikatu kompetencji zawodowych i pozyskanie klientów. Jak załozyć firmę transportową opiszę w skrócie w innym wpisie na naszym blogu krok po kroku aby uzmysłowić lub pomóc innym ponieważ jest to jednak droga przez mękę. 

Dziennikarz z gazety pytał jak to się dzieje że klienci od nas wynajmują busa? jaką drogą się dowiadują i jakich używamy sposobów na dotarcie tam gdzie chcemy dotrzec. Wszystkich odpowiedzi udzieliliśmy w artykule podkreślając iż wizytówką naszej firmy są 3 aspekty: bus - musi być o wysokim standardzie, kierowca busa musi być miły, uprzejmy i profesjonalny oraz marketing firmowy. Bez tego nie ma szans na prowadzenie działalności transportowej osobowej, a utrzymanie sie na rynku było by nie możliwe.

Ciągle pracujemy nad tym czymś co ma nas wyróżniać od innych przewoźników działających na tym samym terenie, ponieważ firm takich jak nasza jest wiele. Nie łatwo znależć na to sposób tym bardziej że: konkurencja jest duża, działający przewoźnicy zaczynali już lata temu a wyróżnić się w transporcie jest ciężko bo cóż tu można było by jeszcze udoskonalić. Stawiamy na jakość usługi i w/w trzy aspekty, które mają być naszą przewagą. 

Cieszy nas że nasza firma rozwija się. Planujemy dokupić kolejny autokar. Zastanawiamy się jedynie czy bardziej nam potrzebny jest bus na 20 osób czy powinniśmy zainwestować więcej pieniędzy i zakupić takiego na ok 40 osób. To już kwestia pewnej strategii. Najważniejsze że nasze usługi zostały doceniona wśród naszych klientów i to nas najbardziej cieszy. Wynajmujemy busa klientom którzy do nas wracają ponieważ okazuje się że nas poprostu lubią i chcą z nami współpracować ponownie. Oby tak dalej. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą wynajmu busa w Warszawie!

Zakres oferowanych przez nas usług
Zaufali nam ❯
ADRES
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa