Praca dla kierowcy na autobus

01-09-2018
Praca dla kierowcy na autobus

Dzień dobry. Fajnie że zajrzałeś/aś na naszego bloga. Możliwe że szukasz pracy jako kierowca autobusu.

Tak szukamy kierowcy busa do współpracy. Pokrótce opiszę jak działamy. Otóż mamy Mercedesa Sprintera 23 osobowego. Przewozimy ludzi na wycieczki, w delegacje na szkolenia, występy i wiele różnych innych mamy przewozów. Nasze kursy odbywają się totalnie w różne strony Polski lub Europy oraz całkowicie nie regularnie. Mamy zamówione wyjazdy w weekendy w tygodniu w święta. Naprawdę nie ma tu reguły. Czasami jedzie z nami 23 osoby i pełny bagażnik bagaży. Czasem jedzie z nami kilkanaście osób a nawet czasami 9 lub 10. Także nie ma tu reguły. Różne potrzeby ma klient. Dla przykładu opiszę jak wygląda większość naszych kursów. Wyjazd z bazy z rana ok 6.00 i podstawienie busa na godz. 7.00 wyjazd z Warszawy bo tak to w większości się odbywa i dojazd na godz. Popołudniowe lub wieczorne do miejsca noclegu. Tam dzień lub dwa z wyjazdami lub bez. Droga powrotna za dwa, trzy, cztery dni. Najczęściej są to wyjazdy dwudniowe a jazd na miejscu dotarcia jest mało.

Mamy wszystkie wymagane swoje dokumenty tj. Licencje międzynarodowego autobusowego i autokarowego zarobkowego przewozu osób, zezwolenie na wykonywanie zawodu przewoźnika i co najważniejsze własny certyfikat kompetencji zawodowych.

Jeśli jesteś kierowcą z kategorią D i aktualnymi badaniami oraz aktualną kartą kierowcy i wpisałeś w wyszukiwarce praca kierowca autobusu Warszawa i czytasz tą informację zadzwoń do nas. Numer telefonu masz podany na naszej stronie. Znajdź go i umówimy się aby porozmawiać. Zatrudniamy kierowców na umowę o pracę lub na umowę zlecenia. Jak Ci pasuje. Ustalimy stawkę godzinową lub za wyjazd. Wypłacimy Ci wynagrodzenie do ręki lub na konto, jak wolisz. Może być tygodniowo lub miesięcznie. Jeśli opinie naszych klientów będą pozytywne na temat Twojej pracy dostaniesz premię. Jeśli popracujemy przynajmniej 6 miesięcy być może ustalimy nowe warunki naszej współpracy.

Teraz w skrócie jakiego kierowcy szukamy. Doświadczonego w jeździe busem w turystyce. Uśmiechniętego myślącego i działającego propasażersko. Potrafiącego nawiązać szybko pozytywne relacje z pasażerami. Kierowca szukający pracy i chcący się do nas dostać powinien perfekcyjnie znać zasady czasu pracy kierowców i współgrać z nami w planowaniu przewozów. Te same zasady współpracy mają dotyczyć kierownika grupy, chodzi nam o to aby nasz kierowca potrafił szybko i skutecznie ustalić z nim godziny przerw i przejazdów tak aby nie było w trakcie jazdy nie porozumień.

Jeśli podoba Ci się to co tu zostało napisane i spełniasz warunki w/w dzwoń lub napisz maila.

 

Zakres oferowanych przez nas usług
Zaufali nam ❯
ADRES
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa