Profesjonalne usługi przewozowe Warszawa

24-07-2018
Profesjonalne usługi przewozowe Warszawa

Synonimami słowa profesjalnalny są np; ekspercki, fachowy, specjalistyczny, rzetelny, mistrzowski. Jak się to ma dla transportu? profesjonalnych usług przewozowych. Jest to temat tak szeroki jak każdy inny temat do zaopiniowania czy dany usługodawca jest profesjonalny. Trudno określić prefosjonalizm z daleka. Przede wszystkim należy samemu spróbować, sprawdzić i wyrobić sobie swoje własne zdanie. Każdy ma inny pomimo iż zapewne podobny poziom oczekiwania profesjonalizmu.

Dla przykładu zakład fryzjerski - czy jeśli będę zadowolony z fryzury po wyjściu mogę stwierdzić iż salon jest profesjonalny? i jeszcze inaczej, jeśli będę piał z zachwytu z mojej nowej fryzury ale samo rozpoczęcie strzyżenia się opóźniło 20 minut z różnych powodów leżących po stronie zakładu to jest to profesjonalnie wykonane zadanie ? może i tak dla samej umiejętnosci Pani ale do całości obsługi już raczej nie. Z pewnością powrót będzie murowny bo tutaj sama fryzura jest najważniejsza i decydująca. 

Aby uważano iż nasza firma świadczy profesjonalne usługi transportowe musi być jednocześnie spełnionych wiele czynników naraz i to ciągiem przez wiele godzin a czasem dni. Może się wydawać błachostką ale np. bus zawsze musi być umyty z zewnątrz jak i wewnątrz wysprzątany. Mamy więc wiele trudniej by utrzymać profesjonalizm przez wiele godzin tak aby na koniec klient powiedział - jesteście ok, chcę z Wami jeżdzić i korzystać z Waszego busa bo dajecie super usługę. Może powinno się powiedzieć tak, że w transporcie jest profesjonalnie jeśli nie ma się do czego doczepić?  

Przewóz osób z Warszawy i w ogóle z obojętnie jakiego miejsca jest to odpowiedzialny fach i nie ma tu mowy o niezaradności czy braku staranności. Każda firma ma swoje know how - my stawiamy mocno na jakość. Proszę zadzwonić i sprawdzić. Właśnie taki zakładamy scenariusz aby nas można było określać mianem - profesjonalna firma transportowa działajaca w usługach przewozu osób:

1.pierwszy kontakt z firmą - czyli rozmowa przez telefon ma być miła i merytoryczna, bez pośpiechu, badająca potrzeby klienta

2. prosta i przejrzysta strona internetowa, responsywna dla klienta także na komórkach

3. podpisana umowa, ustalenia zasad współpracy na zasadzie vin-vin

4. miły, zaradny i pomocny kierowca

5. just in time - wszystko na czas na miejsce w/g określonych warunków w umowie przewozu osób

6.czysty, dobry, wygodny i sprawny bus

7. wszystko zaplanowane i potwierdzone bez niemiłych niespodzianek

8. zakończone w czasie i w miejscu w/g ustaleń

Dowodami na to iż dobrze sobie radzimy w transporcie osób są także nasze oceny na google, tam nasi klienci samowolnie wpisują swoje oceny. Proszę sprawdzić klikając tutaj: www.google.com/search mamy póki co 5* i staramy sie to utrzymać. Kolejnym dowodem może być otrzymane przez nas godło firmy godnej zaufania z wpisem którego możesz sprawdzić tutaj: www.firmagodnazaufania.pl/company,56285,mystictravel

Wychodzi na to że w/g naszych klientów świadczymy usługi jako profesjonalne usługi transportowe.  Posiadamy wszystkie dokumenty jakie są potrzebne do wykonywania tego zawodu; tzn nie użyczamy kompetencji (jest to najważniejszy dokument w firmie transportowej) od kogoś bo mamy swoje, tak samo jak licencje czy zezwolenia. Zapraszamy do współpracy a będą mogli Państwo się okazję przekonać jak działamy. Póki co 100% klientów ponawia u nas zamówienie na nasze usługi transportowe. 

Zakres oferowanych przez nas usług
Zaufali nam ❯
ADRES
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa