Profesjonalne usługi przewozowe Warszawa

24-07-2018
Profesjonalne usługi przewozowe Warszawa

Synonimami słowa profesjalnalny są np; ekspercki, fachowy, specjalistyczny, rzetelny, mistrzowski. Jak się to ma dla transportu? profesjonalnych usług przewozowych. Jest to temat tak szeroki jak każdy inny temat do zaopiniowania czy dany usługodawca jest profesjonalny. Trudno określić prefosjonalizm z daleka. Przede wszystkim należy samemu spróbować, sprawdzić i wyrobić sobie swoje własne zdanie. Każdy ma inny pomimo iż zapewne podobny poziom oczekiwania profesjonalizmu.

Dla przykładu zakład fryzjerski - czy jeśli będę zadowolony z fryzury po wyjściu mogę stwierdzić iż salon jest profesjonalny? i jeszcze inaczej, jeśli będę piał z zachwytu z mojej nowej fryzury ale samo rozpoczęcie strzyżenia się opóźniło 20 minut z różnych powodów leżących po stronie zakładu to jest to profesjonalnie wykonane zadanie ? może i tak dla samej umiejętnosci Pani ale do całości obsługi już raczej nie. Z pewnością powrót będzie murowny bo tutaj sama fryzura jest najważniejsza i decydująca. 

Aby uważano iż nasza firma świadczy profesjonalne usługi transportowe musi być jednocześnie spełnionych wiele czynników naraz i to ciągiem przez wiele godzin a czasem dni. Może się wydawać błachostką ale np. bus zawsze musi być umyty z zewnątrz jak i wewnątrz wysprzątany. Mamy więc wiele trudniej by utrzymać profesjonalizm przez wiele godzin tak aby na koniec klient powiedział - jesteście ok, chcę z Wami jeżdzić i korzystać z Waszego busa bo dajecie super usługę. Może powinno się powiedzieć tak, że w transporcie jest profesjonalnie jeśli nie ma się do czego doczepić?  

Przewóz osób z Warszawy i w ogóle z obojętnie jakiego miejsca jest to odpowiedzialny fach i nie ma tu mowy o niezaradności czy braku staranności. Każda firma ma swoje know how - my stawiamy mocno na jakość. Proszę zadzwonić i sprawdzić. Właśnie taki zakładamy scenariusz aby nas można było określać mianem - profesjonalna firma transportowa działajaca w usługach przewozu osób:

1.pierwszy kontakt z firmą - czyli rozmowa przez telefon ma być miła i merytoryczna, bez pośpiechu, badająca potrzeby klienta

2. prosta i przejrzysta strona internetowa, responsywna dla klienta także na komórkach

3. podpisana umowa, ustalenia zasad współpracy na zasadzie vin-vin

4. miły, zaradny i pomocny kierowca

5. just in time - wszystko na czas na miejsce w/g określonych warunków w umowie przewozu osób

6.czysty, dobry, wygodny i sprawny bus

7. wszystko zaplanowane i potwierdzone bez niemiłych niespodzianek

8. zakończone w czasie i w miejscu w/g ustaleń

Dowodami na to iż dobrze sobie radzimy w transporcie osób są także nasze oceny na google, tam nasi klienci samowolnie wpisują swoje oceny. Proszę sprawdzić klikając tutaj: www.google.com/search mamy póki co 5* i staramy sie to utrzymać. Kolejnym dowodem może być otrzymane przez nas godło firmy godnej zaufania z wpisem którego możesz sprawdzić tutaj: www.firmagodnazaufania.pl/company,56285,mystictravel

Wychodzi na to że w/g naszych klientów świadczymy usługi jako profesjonalne usługi transportowe.  Posiadamy wszystkie dokumenty jakie są potrzebne do wykonywania tego zawodu; tzn nie użyczamy kompetencji (jest to najważniejszy dokument w firmie transportowej) od kogoś bo mamy swoje, tak samo jak licencje czy zezwolenia. Zapraszamy do współpracy a będą mogli Państwo się okazję przekonać jak działamy. Póki co 100% klientów ponawia u nas zamówienie na nasze usługi transportowe. 

Zakres oferowanych przez nas usług
przewóz osób na wycieczkę, usługi przewozowe
dowiedz się więcej
wynajem busów Warszawa
dowiedz się więcej
komfortowy przewóz osób busem
dowiedz się więcej
przewóz osób busem na wesele
dowiedz się więcej
bus dla delegacji
dowiedz się więcej
przewóz osób na lotnisko - Warszawa, transport ludzi z lotniska
dowiedz się więcej
Zaufali nam ❯
ADRES
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa
Wykonanie: Devilart