Tani bus Warszawa

24-08-2018
Tani bus Warszawa

 Szanowni Państwo,

mamy wiele zapytań o wynajem busaktóre dotyczą cenyTak się zastanawialiśmy jaką politykę wybrać, jaką strategię obrać by zadowolić klientów i zarobić pieniądze. No nie jest to łatwa sprawa, ale tematu nie można omijać. Nasze zlecenia pt. wynajem busa tanio są po części realizowane, a po części nie ponieważ: da się zamówić busa tanio jeśli jest spełnionych kilka warunków np: bliska trasa i zrealizowana w jeden dzień. Jeśli wyjazd jest skalkulowany na kilka dni lub dużą ilość kilometrów już tak łatwo nie jest, dlaczego?

Trzeba zapłacić kierowcy za każdy dzień pracy, każda ilość przejechanych kilometrów ma znaczenie, każda opłata elektroniczna typu viatol pomniejsza zaaplikowaną gotówkę na koncie, eksploatacja busa czyli zużywanie opon, części układów, klocków etc. zużywa się dosłownie wszystko

Należy dodać kolejny warunek iż bus który nie jeździ kosztuje więcej dla właściciela tzn. opłaty stałe są nie zmienne a zarobku nie ma. Pytanie wtedy brzmi czy wynająć busa na jeden dzień i zarobić mniej czy czekać na „lepsze zlecenie” np. na kilka dni i większą ilością kilometrów. Nigdy nie wiadomo co się wydarzy i czasami jest to loteria. Może się okazać że wynajmiesz busa dzisiaj na jeden, dwa dni z małą ilością kilometrów a wykonanie usługi będzie za 15 dni. Natomiast za 12 dni od dzisiaj dostaniesz lukratywne zlecenie. Nie można być nie słownym i obsłużyć klienta już umówionego oddając tym samym lepsze zlecenie komuś innemu.

Jeśli chcesz być i tani i dobry trudno to będzie pogodzić, ale da się. Jest pewne rozwiązanie tego tematu. Można zredukować koszty początkowe poprzez jazdę dużo tańszym busem natomiast nie w eksploatacji ponieważ raczej koszty samego użytkowania podczas jazdy są bardzo podobne. Możliwe iż rozwiązaniem mogły by być koszt zakupu samego busa np. wieloletniego dość mocno wyeksploatowany autobus i jeśli byłby to zakup ratalny wtedy rata jest niska tym samym koszty maleją. Jest tu zagrożenie pod tytułem stare auto się psuje częściej i możliwym być może częsta jego naprawa. Jeśli zepsuje Ci się autobus w trasie masz kłopot. Wszystko się wali. Na początku leci zaufanie, potem koszty i problemy z obsłużeniem klienta, któremu musisz zapewnić transport w zamian swojego. Wtedy płacisz podwójnie – swoja naprawę, i płacisz innemu przewoźnikowi + powrót do bazy. Klient zapłacił więc usługę musisz wykonać.

Kolejnym rozwiązaniem wynajmu taniego busa jest lepsze rozwiązanie. Właściciel sam powinien być kierowcą i samemu świadczyć usługi transportowe. Nie musi płacić pracownikowi ani wynagrodzenia, ani ZUS i jest to swietne rozwiązanie natomiast raczej w przypadku firmy która nie zamierza mieć większego taboru. Dwa autobusy pod takim dowodzeniem powinny wyć wystarczająco czasochłonne dla właściciela.

Podsumowując da się wynajmować tanio busa ale muszą być spełnione wyżej wymienione warunki.

My staramy się łączyć niedrogie usługi na wysokim poziomie. Zależy nam na ponawianych zamówieniach. Dlatego zachęcamy do wynajmu busa w Warszawie.

Zakres oferowanych przez nas usług
Zaufali nam ❯
ADRES
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa