Transport na lotnisko Warszawa, transfery lotniskowe - MT Bus

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest punktualność i rzetelność podczas wynajmu busa do celów transferowych. Pociąg czy samolot nie będzie czekał na podróżnych, natomiast wynajęty bus już tak.

Dlatego oferujemy Państwu transport na lotnisko, a także transport z lotniska. Taki transfer to doskonałe rozwiązanie dla podróżujących którzy dzięki niemu nie muszą stresować się dojazdem na czas, łapaniem taksówki czy opóźnieniami transportu miejskiego.

Odbierzemy Państwa grupę z, dworca PKP, PKS, czy innego umówionego miejsca. Wystarczy, że podadzą nam Państwo miejsce podróży i godzinę wyjazdu lub wylotu - resztą zajmiemy się my. Zaplanujemy godzinę wyjazdu oraz najbardziej optymalną trasę. Zadbamy o komfort i dołożymy wszelkich starań aby zdążyć na czas.

Wszystkie transfery lotniskowe zarówno transport z lub na dworzec kolejowy, PKS, czy inne miejsce są realizowane busem Mercedes Sprinter oferującym pełen komfort przewożonych osób, który zapewnią im między innymi:

Podczas świadczenia usług tego typu, jak transport na lotnisko lub przewóz osób na dworzec zawsze najważniejszym dla nas jest, aby być przed czasem. Tu tkwi żelazna zasada - lepiej być godzinę przed niż minutę po czasie. Zawsze możemy się umówić iż odbierzemy gości posiadając odpowiednią tabliczkę celem rozpoznania grupy.

Wiemy że samoloty oraz pociągi mają opóźnienia ale raczej nie zdarza się by przyjechały za wcześnie. U nas działa to odwrotnie - zdarza nam się przyjechać dużo za wcześnie ale nie byliśmy ani razu za późno.

 

Dla mniejszych grup, transfery lotniskowe oraz przewóz osób jest realizowany komfortowym mikrobusem 8+1. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów wynajmu busa.

Zakres oferowanych przez nas usług
Zaufali nam ❯
ADRES
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa