Wynajem autokarów Warszawa

07-02-2021
Wynajem autokarów Warszawa

Cena wynajmu

 

Według opinii naszych klientów nasze ceny za wynajem autokarów są umiarkowane i niskie. Pewnie dlatego nasi klienci do nas wracają. Mamy na to swoją recepturę. Otóż mamy niskie koszty prowadzenia firmy, ponieważ prowadzimy ja w domowym biurze, sami zajmujemy się organizacją działalności. Dbamy o terminy przeglądów i rozliczenia posiadając własne urządzenia, zakupione programy, ale najważniejsze dla nas są nasze kompetencje i licencje. Nie płacimy nikomu za ich użyczanie. Często sami wyruszamy w trasę jako kierowcy, a całe przygotowanie kompleksowe przejazdu jest dla nas przyjemnością. W pewnych przypadkach oczywiście że pracują dla nas nasi stali kierowcy, ale tylko Ci ulubieni przez naszych klientów. Prosimy zawsze o kontakt telefoniczny bądź mailowy, celem ustalenia kosztów za transport. Tylko jeśli mamy dokładne dane i porozmawiamy by dowiedzieć szczegółowo możemy podjąć decyzję o koszcie. Daje nam to także poczucie, że nie będziemy mieć nieporozumień i wyeliminowaliśmy potencjalne niedogodności.

 

Komfort i wygoda

 

Posiadamy w ofercie wyjątkowo komfortowy autokar na 50 osób. Zawsze czysty i wysprzątany.Zaletą jest cicha praca silnika więc jeśli planujemy daleką podróż zdecydowanie łatwiej będzie zasnąć w nocy. Fotele są rozsuwane od siebie co daje wygodę dla siedzącego obok pasażera, odchylane do tyłu co powoduję wygodną pozycję do spania, indywidualne nawiewy klimatyzacyjne z góry, indywidualne oświetlenie nocne, siateczki w przednim fotelu oraz stoliczek śniadaniowy z miejscem na napój. Kierowca może wyświetlać film na dwóch monitorach, dźwięk poleci w dobrych głośniczkach nad głową, a w bocznych progach będzie się sączyło nagrzewane powietrze o odpowiedniej temperaturze nie zakłócając ciszy nocnej. Przyciemniane szyby oraz firanki odetną rażące światło słoneczne z zewnątrz. Autokar ma typowo turystyczne wyposażenie dostosowane do potrzeb w dalekich podróżach.

 
Dokąd jeździmy?


Przez cały okres wynajmu autokarów z Warszawy mamy zlecenia na wyjazdy po Polsce np. z grupami firmowymi do hoteli, na kajaki, w góry, nad morze, targi i wystawy lub na zorganizowane wycieczki dla biur turystycznych. Byliśmy już w każdej części naszego kraju ale jeździmy także po całej Europie. Ostatni nasz kurs był do Medjugorie z wiernymi. Grupa zamówiła autokar na wyjazd spod kościoła. Często jeździmy na zachód ale coraz częściej zdarzają się wyjazdy do Ukrainy do Lwowa, i Białorusi. 

Zakres oferowanych przez nas usług
przewóz osób na wycieczkę, usługi przewozowe
dowiedz się więcej
wynajem busów Warszawa
dowiedz się więcej
komfortowy przewóz osób busem
dowiedz się więcej
przewóz osób busem na wesele
dowiedz się więcej
bus dla delegacji
dowiedz się więcej
przewóz osób na lotnisko - Warszawa, transport ludzi z lotniska
dowiedz się więcej
Zaufali nam ❯
ADRES
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa
Wykonanie: Devilart