Wynajem autokaru

Biura podróży, placówki edukacyjne czy klienci indywidualni - zachęcamy wszystkich do skorzystania z usług naszego przedsiębiorstwa MTBUS. W ramach naszej działalności prowadzimy wynajem autokaru, dzięki któremu szybko i bezpiecznie dojedziecie do wybranego miejsca. Autobus poprowadzi profesjonalny kierowca, który na drodze czuje się niczym ryba w wodzie. W ramach usługi wynajmu autokaru proponujemy Mercedes Tourismo, w którym jest aż 51 miejsc, a więc na wycieczkę można zabrać całą rodzinę, a i również wielu znajomych.

Prosty wynajem autokaru

Usługę wykonujemy mając do dyspozycji wolny w danym terminie pojazd. Wystarczy, że zainteresowany ofertą Klient skontaktuje się z nami (telefonicznie lub mailowo) wyrażając zainteresowanie wynajmem autokaru. Następnie dokonujemy wyceny biorąc pod uwagę takie czynniki, jak opłaty za przejazd autostradą czy obecne ceny paliwa. Gotową propozycję wysyłamy zainteresowanemu Klientowi, który następnie podejmuje ostateczną decyzję czy wynajmuje autokar, czy jednak rezygnuje.

 


Setra – komfort w podróży

Zapewniamy naszym Klientom najwyższy poziom usług, a także pojazdy, które pozwalają na spędzenie podróży w pełnym komforcie. Wynajmowany autokar przeznaczony jest pod przewóz 51 osób, dzięki czemu skorzystają z naszej oferty zapewne biura podróży. Co więcej, pojazd wyposażony jest w wygodne fotele z możliwością ich rozkładania, ogrzewanie postojowe webasto na zimę, klimatyzację, indywidualne nawiewy i lampki nocne. Nawet kilkunastogodzinna podróż na pewno nie będzie tak męcząca.

Zalety przewozów w MTBUS

O jakości naszych usług świadczą oceny zadowolonych klientów, które można znaleźć w internecie. Charakteryzuje nas przede wszystkim elastyczne podejście do klienta – oferujemy warunki podyktowane jego potrzebom. Cena i jakość idą u nas w parze – wiesz, że płacisz za wysokiej jakości pojazdy, a także obsługę sprzedażową. Kolejnym naszym atutem są kierowcy – zawsze mili, posiadający doświadczenie zawodowe pozwalające na dowiezienie podróżnych bezpiecznie i szybko w wybrane miejsce.

Rekomendacje od firm


Usługi wynajmu autokarów proponujemy również różnorodnym biznesom – na przykład w celu przewiezienia pracowników na szkolenie do innego miasta. Usługę tę wykonaliśmy już wiele razy, to z kolei przekłada się na rekomendację wielu firm, które były zadowolone ze skorzystania z naszej oferty. Oferujemy wysokiej jakości pojazdy po to, aby cieszyć się wysokimi ocenami w internecie, które przyznają nam zarówno klienci indywidualni, jak i również biznesmeni decydujący się na korzystanie z naszej oferty usługowej.

Wynajem autokaru – cennik

Klienci kontaktując się z nami mogą liczyć przede wszystkim na elastyczne podejście do kwestii ich potrzeb. Cenę skorzystania z naszej usługi również dostosowujemy indywidualnie. Wszystko zależy od takich kwestii, jak to, ile kosztuje paliwo, na jak długo i jak daleką trasę Klient decyduje się na wypożyczenie pojazdu, a także ile wynoszą opłaty za przejazd autostradami (o ile będzie to konieczne). Cena zależy także od potencjału na dłuższą współpracę z nami, do czego serdecznie oczywiście zachęcamy.

 


Regularny wynajem autokaru

Dokładamy wszelkich starań, aby cena skorzystania z naszej usługi była wystarczająco atrakcyjna dla klienta, a jednocześnie odpowiadała wysokiej jakości naszej oferty. Zachęcamy szczególnie do nawiązania z nami długotrwałej współpracy dzięki czemu można liczyć na odpowiednio atrakcyjną cenę! Szczególnie proponujemy to rozwiązanie biurom podróży bądź biznesom, które regularnie organizują kursy i konferencje w innych miastach. Nasz pojazd można również wypożyczyć do przewozu osób na lotnisko bądź z lotniska do hotelu.

MTBUS – wyrusz nawet w daleką podróż

Zdecyduj się na wynajem autokaru w naszej firmie, jeśli chcesz liczyć na naprawdę dogodne warunki współpracy. Nie tylko oferujemy wysoce wygodny pojazd, ale również obsługę doświadczonych, wykwalifikowanych kierowców, którzy dbają o bezpieczeństwo pasażerów, a także terminowy dojazd na miejsce. Nie czekaj, już teraz wybierz firmę MTBUS - profesjonalistów w branży.

Formularz wynajmu
Wybierz interesujący Cię pojazd:
Zakres oferowanych przez nas usług
przewóz osób na wycieczkę, usługi przewozowe
dowiedz się więcej
wynajem busów Warszawa
dowiedz się więcej
komfortowy przewóz osób busem
dowiedz się więcej
przewóz osób busem na wesele
dowiedz się więcej
bus dla delegacji
dowiedz się więcej
przewóz osób na lotnisko - Warszawa, transport ludzi z lotniska
dowiedz się więcej
Zaufali nam ❯
ADRES
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa
Wykonanie: Devilart