Wynajem autokaru Warszawa

 

Biura podróży, placówki edukacyjne czy klienci indywidualni - zachęcamy wszystkich do skorzystania z usług naszego przedsiębiorstwa MTBUS. W ramach naszej działalności prowadzimy wynajem autokaru w Warszawie, dzięki któremu szybko i bezpiecznie dojedziecie do wybranego miejsca. Autobus poprowadzi profesjonalny kierowca, który na drodze czuje się niczym ryba w wodzie. W ramach usługi wynajmu autokaru proponujemy Mercedes Tourismo, w którym jest aż 51 miejsc, a więc na wycieczkę można zabrać całą rodzinę, a i również wielu znajomych.

 

Wynajem autokaru w Warszawie

Usługę wynajmu autokaru w Warszawie wykonujemy mając do dyspozycji wolny w danym terminie pojazd. Wystarczy, że zainteresowany ofertą Klient skontaktuje się z nami (telefonicznie lub mailowo) wyrażając zainteresowanie wynajmem autokaru. Następnie dokonujemy wyceny biorąc pod uwagę takie czynniki, jak opłaty za przejazd autostradą czy obecne ceny paliwa. Gotową propozycję wysyłamy zainteresowanemu Klientowi, który następnie podejmuje ostateczną decyzję czy wynajmuje autokar, czy jednak rezygnuje.

 

 

Autokary wynajem Warszawa

 

Setra – komfort w podróży

Zapewniamy naszym Klientom najwyższy poziom usług, a także pojazdy, które pozwalają na spędzenie podróży w pełnym komforcie. Wynajmowany autokar przeznaczony jest pod przewóz 51 osób, dzięki czemu skorzystają z naszej oferty zapewne biura podróży. Co więcej, pojazd wyposażony jest w wygodne fotele z możliwością ich rozkładania, ogrzewanie postojowe webasto na zimę, klimatyzację, indywidualne nawiewy i lampki nocne. Nawet kilkunastogodzinna podróż na pewno nie będzie tak męcząca. Nasze autokary na wynajem to pojazdy niezwykle wygodne oraz bezpieczne, którymi… po prostu chce się podróżować!

 

Zalety wynajmowania autokarów z kierowcą w MTBUS Warszawa

O jakości naszych usług świadczą oceny zadowolonych klientów z miasta Warszawa, które można znaleźć w internecie. Charakteryzuje nas przede wszystkim elastyczne podejście do klienta – oferujemy warunki podyktowane jego potrzebom. Cena i jakość wynajmu autokarów idą u nas w parze – wiesz, że płacisz za wysokiej jakości pojazdy, a także obsługę sprzedażową. Kolejnym naszym atutem są kierowcy – zawsze mili, posiadający doświadczenie zawodowe pozwalające na dowiezienie podróżnych bezpiecznie i szybko w wybrane miejsce. Wynajem autokarów z kierowcą w mieście Warszawa to niezwykle wygodne rozwiązanie - nie musisz się martwić zarówno o pojazd, jak i osobę, która go poprowadzi.

 

Rekomendacje od firm

Usługi wynajmu autokarów w Warszawie proponujemy również różnorodnym biznesom – na przykład w celu przewiezienia pracowników na szkolenie do innego miasta. Usługę tę wykonaliśmy już wiele razy, to z kolei przekłada się na rekomendację wielu firm, które były zadowolone ze skorzystania z naszej oferty. Oferujemy wysokiej jakości pojazdy po to, aby cieszyć się wysokimi ocenami w internecie, które przyznają nam zarówno klienci indywidualni, jak i również biznesmeni decydujący się na korzystanie z naszej oferty usługowej. Doskonale wiemy, że są sytuacje, w których nasi klienci szukają profesjonalnej i godnej zaufania firmy oferującej wynajem autokarów w mieście Warszawa - zawsze chętnie realizujemy zlecenia oraz wychodzimy naszym klientom naprzeciw, biorąc pod uwagę ich indywidualne oczekiwania.

Wynajem autokarów w Warszawie - cennik

Klienci kontaktując się z nami mogą liczyć przede wszystkim na elastyczne podejście do kwestii ich potrzeb. Cenę skorzystania z naszej usługi również dostosowujemy indywidualnie. Wszystko zależy od takich kwestii, jak to, ile kosztuje paliwo, na jak długo i jak daleką trasę Klient decyduje się na wypożyczenie pojazdu, a także ile wynoszą opłaty za przejazd autostradami (o ile będzie to konieczne). Cena wynajmu autokaru zależy także od potencjału na dłuższą współpracę z nami, do czego serdecznie oczywiście zachęcamy. Polecamy również zdecydować się od razu na opcję wynajmu autokaru z kierowcą, co jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem.

 

 

 

Wynajem autokaru Warszawa

 

Regularny wynajem autokaru w Warszawie

Dokładamy wszelkich starań, aby cena skorzystania z naszej usługi wynajmu autokarów z kierowcą na terenie Warszawy i nie tylko była wystarczająco atrakcyjna dla klienta, a jednocześnie odpowiadała wysokiej jakości naszej oferty. Zachęcamy szczególnie do nawiązania z nami długotrwałej współpracy dzięki czemu można liczyć na odpowiednio atrakcyjną cenę! Szczególnie proponujemy to rozwiązanie biurom podróży bądź biznesom, które regularnie organizują kursy i konferencje w innych miastach. Nasz pojazd można również wypożyczyć do przewozu osób na lotnisko bądź z lotniska do hotelu. W takiej sytuacji, gdy konieczne są autokary na wynajem, obecność profesjonalnej i doświadczonej firmy jest nieoceniona. Znacząco ułatwia to przewóz większej liczby osób do wybranej lokalizacji.

 

MTBUS – wyrusz nawet w daleką podróż

Zdecyduj się na wygodny wynajem autokaru w naszej firmie, jeśli chcesz liczyć na naprawdę dogodne warunki współpracy. Nie tylko oferujemy wysoce wygodny pojazd, ale również obsługę doświadczonych, wykwalifikowanych kierowców, którzy dbają o bezpieczeństwo pasażerów, a także terminowy dojazd na miejsce. Wynajem autokaru to usługa, która pozwala zdjąć z głowy myślenie o miejscu wynajmu pojazdu, a także osobie, która go poprowadzi. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, ale też osób indywidualnych, które będą poszukiwać doświadczonej firmy transportowej, nie tylko w Warszawie, ale i jej okolicach. Cieszymy się rekomendacjami od zadowolonych klientów, którzy już wielokrotnie korzystali z naszej usługi autokarów na wynajem. Nie czekaj, już teraz wybierz firmę MTBUS - profesjonalistów w branży.

 Wynajem autokarów Warszawa cena - zachęcamy do zapoznania się z cennikiem.

 

Formularz wynajmu
Wybierz interesujący Cię pojazd:
Zakres oferowanych przez nas usług
Zaufali nam ❯
ADRES
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa