Wynajem busa dla seniorów

07-12-2017
Wynajem busa dla seniorów

Wynajem busa dla seniorów dla firmy transportowej oznacza dobrą zabawę w czasie jazdy. Dla kierowcy jest to jednak nieco wyzwanie. Wesołość, opowiadanie kawałów, śpiewy, karaoke to częsty sposób na spędzanie czasu podczas podróży busem. W dzisiejszych czasach sporo firm oferuje róznego rodzaju aktywności dla seniorów. Z łatwością można znaleźć oferty aktywnych wycieczek w góry, rowery, na kajaki etc. Warto na wycieczkę busem zabrać ze sobą swoją ulubioną poduszeczkę podróżną, podgłówek, kocyk, zatyczki do uszu.

Zagłówki ostatnio dość modne są pompowane. Wygoda polega na tym iż, po spuszczeniu powietrza zajmują bardzo mało miejsca i można bez problemu schować do torebki. Zatyczki zawsze sie przydają ponieważ podczas jazdy busem szczególnie nocą sąsiad moze poprostu głośno chrapać co będzie przeszkadzało nam w zaśnięciu. Działająca klimatyzacja w zależności od przyzwyczajeń może być dla kogoś np. zbyt zimna wtedy na pomoc jak znalazł podręczny kocyk będzie zbawieniem. 

Firmą dobrze organizującą wyjazdy dla seniorów jest np. mystictravel.com.pl/ Należy starannie dobrać firmę do organizacji tego typu wyjazdu. Przejazd busem musi być dobrze zorganizowany szczególnie jeśli chodzi o przerwy. Seniorzy często mają większe potrzeby z powodów zdrowotnych niż jakakolwiek inna grupa turystyczna. Wielu z nich posiada leki które obowiązkowo musi zażywać. Niektórzy starsi ludzie mogą źle znosić jazdę busem. Długie siedzenie w aucie należy czasami "rozchodzić".

Dobrze jest się zapytać czy ktoryś z uczestników cierpi na jakieś choroby lub jak znoszą jazdę busem aby być przygotowanym na różne sytuacje. Wiadomym jest iż zdarzają sie zakrzepice w kończynach dolnych. Dlatego przerwy powinny być częstsze. Tu ważna jest rola pilota czy też organizatora wycieczki by czuwał nad turystami. Czasami ludzie wstydzą się poprosić o przerwę lub o cokolwiek i  tutaj także z pomocą powinien nadejść pilot. Dobrze jest gdy atmosfera wyjazdu jest na tyle pozytywna i otwarta by nie krępowała uczestników wyjazdu.  

Mamy cichą nadzieję iż śladem niemieckich, czy holenderskich seniorów także i naszych będzie stać na wycieczki po całej Europie. Jak widać modę zachodnich sąsiadów są oni częstymi użytkownikami kamperów. Emeryci niemieccy, holenderscy mają sporo wolnego czasu i duzż pieniędzy więc podróżują sami śpiąc w swoich autach na polach namiotowych. Jest to jednak dosć kosztowna inwestycja z racji chociażby zakupu samego auta którego używa się niezbyt często. 

Zapraszamy więc seniorów do wynajmowania busów na wycieczki - Wasz teraz ruch !. 

Zakres oferowanych przez nas usług
Zaufali nam ❯
ADRES
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa