Wynajem busa z dużym bagażnikiem

24-07-2018
Wynajem busa z dużym bagażnikiem

Wiele zapytań podczas rozmów z klientami dotyczy pojemności naszego bagażnika w busie. Nie ma sę co dziwić. W dzisiejszych czasach ludzie przewożą różne rzeczy. Częstym zjawiskiem jest np. zabieranie ze sobą zwierząt. My póki co nie pozwalamy na to ale mieliśmy już grupy lekarzy, ratowników medycznych, orkiestry. Dla przykładu mieliśmy w bagażniku cały sprzęt do ćwiczeń udzielania pierwszej pomocy z kilkoma fantomami włącznie. Były także bębny i harfa.

Nasz bus ma 23 miejsca siedzące więc proszę sobie wyobrazić nasz wyjazd w góry na biegówki w zimę. Zapakowaliśmy do busa 23 zestawy zimowych bagaży oraz kilkanaście par biegówek. Nie mieliśmy problemu z pojemnością bagażnika. Nasz bus ma poprostu ogromny bagażnik. Największym wyzwaniem było zabranie 23 narciarzy zjazdowych wraz ze sprzętem. Wyjazd z Warszawy w Tatry i z powrotem. Buty narciarskie + narty + bagaż - bagażnik dosłownie był upchany po sam sufit.  

Wynajem busa z dużym bagażnikiem daje nam przewagę konkurencyjną. Każdy bus ma inną budowę, oczywiście jeśli chodzi o detale ponieważ całość jest oczywiście na tych samych zasadach. Sprzęty specjalistyczne zajmują najwięcej miejsca. Ich cena jest wysoka, należy dowieźć całość z pełną ostrożnością. Nie można niczego na siłę upychać ponieważ działają siły sprężynujące i może się coś uszkodzić nawet jeśli nie jest niczym innym przygniecione. Wystarczy źle oprzeć i delikatny towar może się złamać. Podczas jazdy busem bagażnik najbardziej jest podrzucany do góry ponieważ jest najdalej odsunięty od kół.

Nasza konkurencja musi korzystać z przyczepki. Jest to rozwiązanie ale należy mieć na uwadzę iż komfort i bezpieczeństwo takiego pzrewozu jest zupełnie inne. Przede wszystkim przyczepę bardzo "telepie" więc tu nie ma mowy o załadowaniu delikatnym sprzętem. Przyczepę można odpiąć więc należy na noc wypakować wszystko z niej aby nie było kradzieży. Przyczepkę w busie także czuć że sie ciągnie, słychać ja szczególnie jadąc po nie równych drogach.  

Czasami rozwiązaniem jest wynająć osobno busa i dowieźć ludzi pod wskazane miejsce a towar lub bagaże dowieźć innym transportem np cieżarówką lub bagażówką. Praktykowaliśmy takie rozwiązanie gdy mieliśmy do przewiezienia 42 pasażerów i 35 rowerów. Rowery pojechały osobno. Śmiesznym zjawiskiem była jazda z drużyną koszykarską. Wszyscy zdecydowanie wystawali ponad fotele i tutaj nasz bus mógły być nieco wyższy, Mercedes póki co nie ma takich w produkcji.

Zakres oferowanych przez nas usług
Zaufali nam ❯
ADRES
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa