Wynajem busów na wycieczki

25-07-2018
Wynajem busów na wycieczki

Coraz więcej klientów pyta nas czy wynajmiemy busa na wycieczkę. Aktualnie coraz modniejsze są wycieczki weekendowe. Ludzie wyjeżdżają z miasta w piątki, soboty rano i wracają w niedziele późnym wieczorem lub nocą. Jest to sposób na oderwanie się od rutyny dnia codziennego i w pewien sposób rozłożenie urlopu na raty, zarówno finansowo jaki i czasowo. Jest to już zauważalny trend. Polska turystycznie na weekend ma coraz lepszą infrastrukturę a geograficznie i historycznie mamy naprawdę co pokazywać. Nasz bus ciągle jeżdzi w weekendy ponieważ albo sami z niego korzystamy albo inni go wynajmują na weekend. 

Jesli chcesz wynająć busa na wycieczkę bo masz ją już zaplanowaną to super, dzwoń i jak tylko termin nam się zgra - jedziemy. Jeśli masz ochotę zrealizować wycieczkę ale nie masz pomysłu - dzwoń do nas, my mamy wiele gotowych wycieczek i być może Twoja grupa zechce pojechać na którąś z nich. 

Nasz bus pomieści w komfortowych warunkach 23 osoby. Mamy do dyspozycji mikrofon dla organizatora wycieczki, można oglądać na LCD filmy zrobione ze zdjęć z animacjami. Nasz duzy bagażnik pomieści naprawdę wiele bagażu. Jeździły z nami orkiestry których instrumenty mieszczą sie z tyłu bez szwanku. Także bez obaw.

Wracając do wynajmu busa sprawa wydaje sie dość prosta, tu raczej nie ma niespodzianek. Sprawa jest bardziej po stronie organizatora wycieczek. Istotnymi sprawami jest to aby pilot z kierowcą "dogadali" warunki i czasy postoju jak i samej jazdy. Często grupy mają oczekiwania które wykraczaja ponad normy regulujące transport. Chodzi tu o to aby kierowca jadąc busem nie przekroczył bardzo ścisłych wytycznych dotyczących jego czasu pracy i czasu jazdy dziennej jak i w skali tygodniowej i dwutygodniowej. Podczas długiej jazdy należy robić przystanki tak aby pilnować czasu kierowcy ale także komfortowo spędzić czas jazdy.

Ponadto warto tu nadmienić iż sami jesteśmy touroperatorem tzn. organizujemy wycieczki. Można by rzec inaczej - my je "produkujemy" na własne potrzeby tzn. nie sprzedajemy ich dalej ani sami nie korzystamy z innych. Nasz bus służy także naszym usługom transportowym dzięki temu mamy do zaoferowania kompleksową usługę. Jest nam łatwiej czasowo i logistycznie doprecyzować szczegóły i w pewnym sensie wyeliminować potencjalne nie przewidziane zagrożenia. 

Dajemy sobie doskonale radę w górach w Polsce jak i za granicą zarówno w zimę jak i w lato. Oferujemy wynajem busa na wycieczki i chętnie pomożemy w jej organizacji. Znamy świetne noclegi, szlaki turystyczne, ciekawe miejsca. 

Zapraszamy więc do współpracy firmy, organizacje i osoby prywatne. Tutaj znajdziesz naszą drugą działalność - mystictravel.com.pl/

Zakres oferowanych przez nas usług
Zaufali nam ❯
ADRES
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa