Wynajem przyczepy rowerowej

Zapraszamy do wypożyczenia przyczepy rowerowej do bezpiecznego przewozu rowerów. Rok produkcji przyczepy to 2021, posiada koło zapasowe oraz specjalny zamek zabezpieczający przed jej kradzieżą. To ważny element, gdy zostawiasz autokar na noc na parkingu. W zestawie znajduje się także stalowa linka do zabezpieczenia na hak, możemy także wypożyczyć pas do dodatkowego zabezpieczenia rowerów.

Poniżej ceny netto wynajmu samej przyczepy:

Kaucja zwrotna 300zł

 

wynajem przyczepy rowerowej

 

Przewóz rowerów – ważne.

Nasza przyczepa przeznaczona jest do przewozu maksymalnie 34 rowerów. Jej długość zezwala na ciągnięcie nawet najdłuższym autokarem. To z kolei ważne jest za granicą, gdzie obostrzenia są bardzo restrykcyjne, a kary drogowe za przekroczenie długości zestawu są bardzo wysokie. Grozić to może nawet zakazem dalszej jazdy lub odholowaniem przyczepy.

 

Poniżej dane techniczne.

Rekomendujemy, aby dodatkowo zabezpieczyć rowery opaskami zaciskowymi potocznie zwanymi trytytkami (ostrożności nigdy za wiele).

 

Rowery przewozimy w pozycji pionowej. Przy przewozie 34 rowerów należy skręcić kierownice oraz owinąć je folią bąbelkową, aby nie obijały się o siebie.

 

Oświetlenie – dzięki zastosowaniu technologii led pasuje zarówno na instalacje 12 jak i na 24 V. Może być ciągnięta zarówno autami osobowymi jak i dużymi autokarami.

 

Zapraszamy do współpracy.

Zakres oferowanych przez nas usług
Zaufali nam ❯
ADRES
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa
Polecane strony: mystictravel.com.pl , wycieczkidlafirm.eu