Wynajem przyczepy rowerowej

Zapraszamy do wypożyczenia przyczepy rowerowej do bezpiecznego przewozu rowerów. Przyczepa jest nowa, rok produkcji 2021, posiada koło zapasowe oraz specjalny zamek przed jej kradzieżą. To ważny element, gdy zostawiasz na noc autokar na parkingu. W zestawie dajemy także stalową linkę do zabezpieczenia na hak, możemy także wypożyczyć pas do dodatkowego zabezpieczenia rowerów.

 

Cena wynajmu przyczepy – gratis, jeśli wynajmujesz od nas autokar lub bus.

 

Przyczepę można wypożyczyć samą lub skorzystać także w zestawie z naszym autokarem na 50 osób lub busem na 23 osoby. Wtedy przyczepę użyczamy gratis.

 

Poniżej ceny netto wynajmu samej przyczepy za dzień, gdy chcesz wynająć przyczepę na:

Kaucja zwrotna 300zł

 

Możesz przewieźć maksymalnie 34 rowery.

 

wynajem przyczepy rowerowej

 

Przewóz rowerów – ważne.

Nasza przyczepa przeznaczona jest do przewozu maksymalnie 34 rowerów i jest to największa przyczepa zrobiona na specjalne zamówienie. Ważne jest to, że jej długość zezwala na ciągnięcie nawet najdłuższym autokarem. To z kolei ważne jest za granicą, gdy obostrzenia są bardzo wyraźne a kary drogowe za przekroczenie długości zestawu są bardzo wysokie. Grozić to może nawet zakazem jazdy dalej lub odholowaniem przyczepy.

 

Poniżej dane techniczne.

Rekomendujemy, aby rowery dobezpieczyć jeszcze ściskającymi opaskami potocznie zwanymi trytytkami, tak na wszelki wypadek i dla ogólnego komfortu psychicznego.

 

Rowery w pozycji pionowej nie trzeba dodatkowo skręcać kierownicami, jeśli jest ich do 16, wtedy zajmują co drugie miejsce. Jeśli ich ma być 32 rekomendujemy, aby dla bezpieczeństwa skręcić kierownice na czas transportu i dodatkowo „otulić” folią bąbelkową wtedy mamy pewność, iż nie będzie punktów styku i bez problemowo przewieziemy nawet 34 rowery.

 

Oświetlenie – dzięki zastosowaniu technologii led pasuje zarówno na instalacje 12 jak i na 24 V. Może być ciągnięta zarówno autami osobowymi jak i dużymi autokarami.

 

Zapraszamy do współpracy.

Zakres oferowanych przez nas usług
Zaufali nam ❯
ADRES
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa