Wynajem busów Warszawa

Nasza firma od lat współpracuje z wieloma biurami podróży na terenie województwa mazowieckiego. Doskonale znamy specyfikę branży i wiemy jak ważny jest dla Państwa komfort Waszych klientów. Dlatego przygotowaliśmy ofertę wynajmu komfortowego busa, w bardzo konkurencyjnych cenach dla biur podróży.

Przy stałej współpracy oferujemy biurom podróży bardzo korzystne formy rozliczeń oraz duże rabaty. Ceny są ustalane indywidualnie w zależności od ilości wyjazdów w danym miesiącu i liczby dni, w których wynajmowany jest nasz bus.

Oferujemy Państwu przewóz osób busem marki Mercedes Sprinter, który umożliwia komfortowy przewóz 23 osób + kierowca. Przewóz osób jest świadczony busem, który został  wyposażony w klimatyzację oraz nagrzewnicę postojową Webasto. Ponadto nasz bus posiada komfortowe rozkładane i odsuwane od siebie fotele klasy LUX z podłokietnikami i trzypunktowymi pasami bezpieczeństwa -  zapewnią one wygodę podczas długich wypraw. Dodatkowym udogodnieniem, który oferuje nasz bus,  jest mikrofon i telewizor z DVD. Wynajmowany Państwu bus posiada komfortowe wyposażenie kabiny, które zostało wykonane na początku roku 2017.

W ramach wynajmu busa przez biura podróży, można również liczyć na profesjonalną obsługę naszych doświadczonych kierowców, którzy zawiozą wycieczkowiczów we wskazane miejsce. Wszyscy nasi kierowcy to osoby o miłej aparycji i wysokiej kulturze osobistej. Doskonale znają swój zawód i z uśmiechem na twarzy wykonują usługi transportowe.

Biura podróży decydujące się na skorzystanie z usług oferowanych przez naszą firmę, mogą liczyć przede wszystkim na to, że osoby, które zdecydowały się na wyruszenie na wycieczkę, dotrą w wybrane miejsce bezpiecznie i bez żadnych niemiłych przygód. Jazda naszymi samochodami jest wysoce komfortowa, czas z nami zleci naprawdę szybko i ani się Twoi Klienci obejrzą, a będą mogli cieszyć się upragnionym urlopem.

Zapraszamy wszystkie biura podróży do współpracy z naszą profesjonalną firmą, gdzie zajmujemy się wypożyczaniem busów prowadzonych przez wysoce wykwalifikowanych kierowców. Z nami można dojechać na sam kraniec świata!

Zakres oferowanych przez nas usług
przewóz osób na wycieczkę, usługi przewozowe
dowiedz się więcej
wynajem busów Warszawa
dowiedz się więcej
komfortowy przewóz osób busem
dowiedz się więcej
przewóz osób busem na wesele
dowiedz się więcej
bus dla delegacji
dowiedz się więcej
przewóz osób na lotnisko - Warszawa, transport ludzi z lotniska
dowiedz się więcej
Zaufali nam ❯
ADRES
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa
Wykonanie: Devilart