Transport dla biur podróży

Nasza firma od lat współpracuje z wieloma biurami podróży na terenie województwa mazowieckiego. Doskonale znamy specyfikę branży i wiemy jak ważny jest dla Państwa komfort Waszych klientów. Dlatego przygotowaliśmy ofertę wynajmu komfortowego busa, w bardzo konkurencyjnych cenach dla biur podróży.

Przy stałej współpracy oferujemy biurom podróży bardzo korzystne formy rozliczeń oraz duże rabaty. Ceny są ustalane indywidualnie w zależności od ilości wyjazdów w danym miesiącu i liczby dni, w których wynajmowany jest nasz bus.

Oferujemy Państwu przewóz osób busem marki Mercedes Sprinter, który umożliwia komfortowy przewóz 23 osób + kierowca. Przewóz osób jest świadczony busem, który został  wyposażony w klimatyzację oraz nagrzewnicę postojową Webasto. Ponadto nasz bus posiada komfortowe rozkładane i odsuwane od siebie fotele klasy LUX z podłokietnikami i trzypunktowymi pasami bezpieczeństwa -  zapewnią one wygodę podczas długich wypraw. Dodatkowym udogodnieniem, który oferuje nasz bus,  jest mikrofon i telewizor z DVD. Wynajmowany Państwu bus posiada komfortowe wyposażenie kabiny, które zostało wykonane na początku roku 2017.

W ramach wynajmu busa przez biura podróży, można również liczyć na profesjonalną obsługę naszych doświadczonych kierowców, którzy zawiozą wycieczkowiczów we wskazane miejsce. Wszyscy nasi kierowcy to osoby o miłej aparycji i wysokiej kulturze osobistej. Doskonale znają swój zawód i z uśmiechem na twarzy wykonują usługi transportowe.

Biura podróży decydujące się na skorzystanie z usług oferowanych przez naszą firmę, mogą liczyć przede wszystkim na to, że osoby, które zdecydowały się na wyruszenie na wycieczkę, dotrą w wybrane miejsce bezpiecznie i bez żadnych niemiłych przygód. Jazda naszymi samochodami jest wysoce komfortowa, czas z nami zleci naprawdę szybko i ani się Twoi Klienci obejrzą, a będą mogli cieszyć się upragnionym urlopem.

Zapraszamy wszystkie biura podróży do współpracy z naszą profesjonalną firmą, gdzie zajmujemy się wypożyczaniem busów prowadzonych przez wysoce wykwalifikowanych kierowców. Z nami można dojechać na sam kraniec świata!

Zakres oferowanych przez nas usług
Zaufali nam ❯
ADRES
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa