Flota

Oferujemy wynajem busa Mercedes Sprinter 23+1 oraz Ford Transit Custom 8+1 

 

Mercedes - nasz bus wyposażony jest w klimatyzację oraz nagrzewnicę postojową webasto. Komfortowe rozkładane i odsuwane od siebie fotele klasy LUX z podłokietnikami i trzypunktowymi pasami bezpieczeństwa zapewnią wygodę podczas długich wypraw.

Udogodnieniem na trasie jest mikrofon, telewizor z DVD. Duża przestrzeń bagażowa oraz możliwość podpięcia przyczepy są w stanie pomieścić dodatkowe wyposażenie np. dla narciarzy, rowerzystów, płetwonurków itp.

Cała zabudowa naszego busa jest nowa z 2017 roku. Samochód jest wyciszony z podwójnymi przyciemnianymi szybami czysty i zadbany.

Zapraszamy do wynajmu komfortowego busa w dobrej cenie. 

 

Ford Transit Custom - komfortowy bus dla 9 osób z kierowcą.

Pierwsza rejestracja w Styczniu 2017 roku. Stan Forda jest idealny a przede wszystkim wygoda i komfort dla podróznych jest znacznie przewyższająca konkurencję. 

Ford w swej klasie wyróżnia się dbałością o detale i szczegóły, jako jedyny w swej klasie ma rozkładane fotele w standardzie. Oznacza to, iż można oparcia przesunąć w/g potrzeb do tyłu tak, aby indywidualnie dostosować fotele do własnych potrzeb. Ponadto ma sporą przestrzeń dla nóg nawet dla bardzo wysokich ludzi. Wspanilae wyciszony a regulacja nawiewów jest indywidualna dla każdego z osobna. 

Nasz Ford posiada bardzo obszerny bagażnik i bez problemu zabiera nawet największe bagaże.

Zakres oferowanych przez nas usług
przewóz osób na wycieczkę, usługi przewozowe
dowiedz się więcej
wynajem busów Warszawa
dowiedz się więcej
komfortowy przewóz osób busem
dowiedz się więcej
przewóz osób busem na wesele
dowiedz się więcej
bus dla delegacji
dowiedz się więcej
przewóz osób na lotnisko - Warszawa, transport ludzi z lotniska
dowiedz się więcej
Zaufali nam ❯
ADRES
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa
Wykonanie: Devilart