Wynajem busa na 9 osób i 23 osoby

Oferujemy Państwu usługi w zakresie przewozu osób. Nasze usługi świadczymy niezależnie od destynacji, czy pory roku. Pracujemy dla klientów na zlecenia jednorazowe, periodyczne jaki i stałe. Obsługujemy zarówno wyjazdy firmowe, integracyjne, trasy dalekobieżne, transfery hotel-lotnisko,  wycieczki. Współpracujemy z biurami podróży, szkołami, parafiami, zespołami artystycznymi, drużynami sportowymi etc. Ze szczególną starannością dbamy o komfort i bezpieczeństwo naszych podróżnych. Naszą wizytówką jest nasz samochód oraz kierowca co gwarantuję nam realizacje na najwyższym poziomie naszych usług. Chętnie podpowiemy rozwiązania i pomożemy w organizacji wydarzeń.

Ponadto organizujemy wycieczki weekendowe, aktywne spędzanie czasu  spotkania i wyjazdy integracyjne, wycieczki dla grup, firm, babskie wypady – gdzie na weekend?

Zapraszamy na naszą drugą stronę, tam zajmujemy się organizacją wyjazdów integracyjnych, aktywnych wycieczek, wycieczkami dla firm  - www.mystictravel.com.pl.

Posiadamy wszelakie niezbędne licencje i zezwolenia na poruszanie się po kraju i w ruchu międzynarodowym. Wystawiamy faktury VAT.

 


Zakres oferowanych przez nas usług
przewóz osób na wycieczkę, usługi przewozowe
dowiedz się więcej
wynajem busów Warszawa
dowiedz się więcej
komfortowy przewóz osób busem
dowiedz się więcej
przewóz osób busem na wesele
dowiedz się więcej
bus dla delegacji
dowiedz się więcej
przewóz osób na lotnisko - Warszawa, transport ludzi z lotniska
dowiedz się więcej
Zaufali nam ❯
ADRES
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa
Wykonanie: Devilart