Wynajem busa na 9 osób i 23 osoby

Oferujemy Państwu usługi w zakresie przewozu osób. Nasze usługi świadczymy niezależnie od destynacji, czy pory roku. Pracujemy dla klientów na zlecenia jednorazowe, periodyczne jaki i stałe. Obsługujemy zarówno wyjazdy firmowe, integracyjne, trasy dalekobieżne, transfery hotel-lotnisko,  wycieczki. Współpracujemy z biurami podróży, szkołami, parafiami, zespołami artystycznymi, drużynami sportowymi etc. Ze szczególną starannością dbamy o komfort i bezpieczeństwo naszych podróżnych. Naszą wizytówką jest nasz samochód oraz kierowca co gwarantuję nam realizacje na najwyższym poziomie naszych usług. Chętnie podpowiemy rozwiązania i pomożemy w organizacji wydarzeń.

Ponadto organizujemy wycieczki weekendowe, aktywne spędzanie czasu  spotkania i wyjazdy integracyjne, wycieczki dla grup, firm, babskie wypady – gdzie na weekend?

Zapraszamy na naszą drugą stronę, tam zajmujemy się organizacją wyjazdów integracyjnych, aktywnych wycieczek, wycieczkami dla firm  - www.mystictravel.com.pl.

Posiadamy wszelakie niezbędne licencje i zezwolenia na poruszanie się po kraju i w ruchu międzynarodowym. Wystawiamy faktury VAT.

 


Zakres oferowanych przez nas usług
Zaufali nam ❯
ADRES
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa