Przewóz osób na wycieczkę, usługi przewozowe

Nie samą pracą człowiek żyje. Wiedzą o tym zarówno szefowie korporacji, którzy organizują cykliczne imprezy integracyjne dla swoich pracowników. Wiedzą o tym każdy. Natomiast nie każdy z nas posiada liczną grupę znajomych, z którymi jest w stanie wyjechać.

Nasza firma wychodząc na przeciw oczekiwaniom tych dwóch grup klientów przygotowała ciekawą ofertę aktywnych wycieczek i imprez integracyjnych. Specjalizujemy się kompleksowej obsłudze relaksacyjnych imprez dla grup. Z myślą o różnych preferencjach naszych klientów przygotowaliśmy różne warianty spędzenia wolnego czasu.

Wycieczki weekendowe
Nie masz możliwości zorganizowania dla siebie dłuższego wypoczynku? Wybierz się na, cieszącą się coraz większą popularnością, wycieczkę weekendową.

Pozostaje pytanie: dokąd? Polska wieś i skansen? Wycieczka szlakiem muzeów? A może bardziej aktywne spędzanie czasu? Z nami na pewno nie będziesz się nudził! Bez względu na to czy szykujesz się na wycieczkę rowerową dla aktywnych czy na wyjazd integracyjny, w naszej ofercie na pewno znajdziesz ciekawą i oryginalną lokalizację, która spełni Twoje oczekiwania. Zapoznaj się z dostępnymi kategoriami i wybierz opcję idealną dla siebie.

Aktywne wycieczki
Spędzamy aktywnie czas. Organizujemy piesze wycieczki górskie, chodzimy leśnymi ścieżkami i brzegami jezior, jeździmy w trasy rowerowe, podziwiając piękno otaczającej przyrody oraz uczestniczymy w spływach kajakowych w wyjątkowo atrakcyjnych miejscach. Zimą wybieramy się na narty i wycieczki plenerowe, a wszystko po to, aby zadbać o zdrowie, dobre samopoczucie i spędzić czas w miłym gronie osób!

Wycieczki rowerowe
Lubisz aktywnie spędzać czas wśród natury? W takim razie koniecznie wybierz się z nami na niezapomnianą wycieczkę rowerową.

Wyjazdy integracyjne
Od lat zajmujemy się kompleksowym, organizowaniem wyjazdów integracyjnych, dlatego teraz jesteśmy w stanie sprostać nawet najcięższym zleceniom. Opierając się na naszym doświadczeniu w organizowaniu imprez, dobieramy odpowiednie atrakcje pod względem możliwości finansowych naszych gości i zapewniamy maksimum zabawy. Zadowolenie i pełna satysfakcja uczestników wyjazdu to dla nas największa nagroda.

Nasza firma posiada własny luksusowy bus, który jest wynajmowany do dyspozycji naszych klientów. Wynajmowany bus umożliwia komfortowy przewóz 23 pasażerów z pokaźnym bagażem. Jeśli potrzebują Państwo więcej przestrzeni bagażowej - istnieje możliwość wypożyczenia przyczepy, która jest podczepiania do busa. Wynajęta przyczepa pomieści dodatkowy sprzęt tj: rowery, sprzęt do nurkowania czy biwaku.

Masz pomysł na wycieczkę, a nie wiesz jak ją zrealizować - dobrze trafiłeś. Napisz nam czego oczekujesz, a my przygotujemy najlepszy program Twojego wypoczynku.

Zakres oferowanych przez nas usług
Zaufali nam ❯
ADRES
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa