Wyjazdy integracyjne dla firm wynajętym busem

25-07-2018
Wyjazdy integracyjne dla firm wynajętym busem

Głównym naszym klientem są firmy. Z racji wielu służbowych wyjazdów i realizowanych budżetów na integracje realizujemy większość zamówień wynajmu busa dla firm. Praktyką dość powrzechną jest zlecanie przygotowania takiego wyjazdu wykwalifikowanym firmom typu incentive. Zajmują się one całkowitą i kompleksową obsługą klienta. Począwszy od wynajęcia busa, transportu w zależności od miejsca docelowego może to być np. samolot aż po sam powrót i wypełnienie czasu różnymi atrakcjami. Do takich atrakcji można zaliczyć np. chodzenie po ogniu, skoki spadochronowe lub jakiekolwiek gry zespołowe celem zintegrowania grupy. 

Założeniem wyjazdu integracyjnego jest zintegrować grupę tak aby zakotwiczyć w pamięci te aktywności które było ciężko wykonać a z nich na koniec wyjazdu się człowiek cieszy ponieważ pokonał np. własne bariery a byli przy tym jego koledzy z pracy. Przeżycia tego typu zostają naprawdę na długo w pamięci i wspomnienia kojarzą sie z daną firmą, i daną grupą ludzi.  

Wyjazdy typu incentive i inne są realizowane w różnych zakątkach zarówno świata jak i Polski. Wszystko uzależnione jest od budżetu firmy na wyjazd. Praktyką też jest iż wyższa kadra kierownicza jeździ na dalsze, droższe wyjazdy. Handlowcy czy pracownicy liniowi z reguły wyjeżdżają na tańsze. Jest to uzasadnione z racji wpływu danej grupy na firmę. 

Korporacje często integrują swoje zespoły. Jest to całkiem uzasadnione. Ludzie ciężko pracujący muszą być dobrze motywowani. Nasza działalność w tym całym procesie jest dwojaka. Popatrzmy na to z naszej strony przewozu osób - żyjemy w symbiozie z takimi firmami bo one potrzebują nas a my ich. Druga sprawa to nasza działalność turystyczna - mamy pomysły na integracje dla firm ponieważ: wywodzimy sie z korporacji i sami uczestniczyliśmy w takowych a na dodatek poprostu je organizowaliśmy ponieważ był to nasz obowiązek. Aktualnie właśnie także świadczymy takie usługi czyli - organizujemy wyjazdy integracyjne dla firm naszym busem. 

Poprzez lata obserwacji można stwierdzić iż na przełomie ostatniej dekady mało się zmieniło w tym temacie. Pomysły raczej i realizacje są do siebie podobne. Oczywiście jak to się mówi diabeł tkwi w szczegółach ale ramy są te same. Pracownicy są już raczej nastawieni na motywacje ze strony pracoodawcy i ostatnimi czasy nawet wymagają tego typu działań, więc wyjazdy integracyjne stają sie coraz częściej standardem. Stąd nasz pomysł na wynajmowanie busa w kierunku firm także incentive ponieważ uważamy iż znależliśmy niszę w tym zakresie. 

 

Zakres oferowanych przez nas usług
Zaufali nam ❯
ADRES
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa