Wynajem przyczepy do transportu rowerów

24-07-2021
Wynajem przyczepy do transportu rowerów

Wynajem przyczepy na rowery

Oferujemy Państwu wynajem przyczepy do transportowania rowerów. Jesteśmy firmą transportową i oprócz wynajmu autokarów uzupełniliśmy naszą ofertę także o przewóz rowerów, aby kompleksowo oferować nasze usługi. W dzisiejszych czasach coraz częstsze są wyjazdy na rowerowe wycieczki, które także sami organizujemy i wiemy jak ważne są dla Was komfortowe warunki przewozu. Zależy nam na bezpiecznym i komfortowym wykonaniu usługi. Oferujemy wynajem na jeden dzień lub na kilka dni. Wystarczy zadzwonić i się umówić. Zapraszamy do składania zamówień mailowych. Warunki współpracy ustalamy indywidualnie w zależności od ilości dni wynajmu. 

Przyczepa rowerowa

Nowa przyczepa wyprodukowana w 2021 roku specjalnie na nasze zapotrzebowanie. To największa przyczepa rowerowa w Warszawie. Pomieści aż 34 rowery. Montaż rowerów jest bardzo szybki i wygodny. Zawieszamy przednimi kołami na górne haki i to wszystko. Sposób mocowania uzupełniamy jeszcze zabezpieczając sprzęt specjalnymi taśmami i zapinkami. Dwa dodatkowe miejsca z przodu i z tyłu zabezpieczyliśmy dodatkowymi otulinami. Oświetlenie ledowe pozwala na transport rowerów autem z napięciem na 12 jak i 24 V. Czyli śmiało mozna podpiąć do autokaru busa czy auta osobowego. Wymiary przyczepy pozwalają na transport nawet najdłuższym zestawem. Posiada zabezpieczenie haku przed kradzieżą, także spokojnie można zostawić ją na parkingu. Posiada koło zapasowe oraz doskonałe oświetlenie ledowe. Jest czysta i zadbana, posiada takze oświetlenie obrysowe oraz boczne odblaskowe.

 

Transport rowerów 

Transportując rowery zawsze trzeba zachować szczególna ostrożność. Kierowca powinien mieć na uwadze cały czas to że jego zestaw jest znacznie dłuższy od solowego. Przyczepa jest dobrze resorowana, w sumie nie czuje się, że ciagnie się z tyłu ładunek. Rowery zachowują stabilność, nie ocierają się i nie są narażone na otarcia. Nasz kierowca ma w tym doświadczenie, ale jeśli sam chcesz transportować rowery należy zachować bezpieczeństwo i ostrożność. Zapraszamy do składania zamówień na transport rowerów i wynajem przyczepu rowerowej. Wystarczy telefon lub mail i realizujemy usługę.

Cena wynajmu 

Dzień wynajmu przyczepy kosztuje 150zł. netto, przy dłuższej współpracy lub wynajmie na kilka dni cenę ustalamy indywidualnie. Wystawiamy fakturę VAT. Wypożyczamy także pasy zabezpieczające wraz z przyczepą. Przed wynajmem podpisujemy umowę robimy oględziny przed i po usłudze.

Zakres oferowanych przez nas usług
Zaufali nam ❯
ADRES
ul. Sokołowska 9
01-142 Warszawa